O nás

Zajímat se o věci okolo nás je rozhodně velmi důležité. Každou minutu, dokonce každou třetinu i setinu vteřiny se na světě něco stane. Jsou věci méně, ale i více zajímavé. Právě na ty se chceme zaměřit. Jsme skupina mladých studujících lidí s rozličnými zájmy. Jedno ale máme společné. Nezajímá nás jenom vlastní život, ale zajímají nás druzí lidé a vše, co se jich týká. Je to jejich chování, je to jejich jednání, jsou to také jejich úspěchy nebo přínos. A to vše nejenom mapujeme, ale vše předáváme také vám samotným.

Chceme, aby náš magazín byl plný zajímavostí, které zajímají nejenom vás, ale které budou zajímat také vás. A protože pozitivních ohlasů je více než dost, jasně vidíme, že nejsme jedinou partou lidí se společnými zájmy. I když jsme poměrně mladí, neznamená to, že nemůžeme mít rozhled, že nemůžeme mít zkušenosti, nebo že nemůžeme mít znalosti v oblastech, které nás zajímají. To vše totiž máme. Stejně jako jistý talent pro psaní. Nevěříte? Přečtěte si několik našich článků.

Neomezujeme se jenom určitým směrem

Nechceme, aby náš magazín byl jednotvárný. Jednotvárný totiž není ani náš život. A protože jsme každý z jiného těsta, zažíváme společně řadu situací, o kterých nás také láká napsat. Díky tomu se tak na našem webu můžete pravidelně setkávat jak se zajímavostmi z našeho života, tak i se zajímavostmi z oblasti umění, vědy a techniky, ale třeba i lidského zdraví. A u řady poznatků a informací si buďte jisti, že čerpáme z osobních zkušeností, nebo ze zkušeností lidí, kterými se snažíme obklopovat či se jimi necháme inspirovat. Přejeme příjemné čtení. Máte-li rádi zajímavé, neotřelé a hlavně unikátní informace, zklamáni nebudete. Tak jako není zklamaný nikdo z nás, pokud přijde s novým tématem na další článek. Buďte si jisti, že ho vždy v redakci čteme doslova jedním dechem. A totéž očekáváme také od vás samotných.